Ankara Invisalign Tedavisi Arayanlar Buraya!

Ankara invisalign tedavisi denince ilk akla gelen isim Dr. Fatma Tekin, sizler için bu tedaviye dair soru işaretlerinizi yanıtladı.
Makalemizin devamını okuyarak bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.

Neden Invisalign Tedavisi Olmalısınız?

Çarpık veya düzelmesi gereken dişleriniz mi var? Diş teli tedavisi görmek istemiyor musunuz? Öyleyse dişlerinizi düzene sokmak ve ideal görünüme kavuşmak için invisalign tedavisi tam size göre!

Şeffaf plak olarak da bilinen Invisalign, sizi diş teli veya metal braket gibi dertlerden kurtararak sağlıklı, estetik ve ideal görünüme kavuşmanızı sağlar.
Şeffaf plak tedavisinin avantajları elbette ki yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Bu tedavi sayesinde rahatlıkla yemek yiyebilir, bir şeyler içebilirsiniz. Yemek yemeden önce plağı çıkarıp sonrasında geri takabilirsiniz.

Tak çıkar kolaylığının gündelik yaşantınızı ne kadar kolaylaştıracağı oldukça açık. Rahat bir tedavi süreci görmek istiyorsanız invisalign tedavisi tam size göre.

Özel davetlerinizde, önemli bir toplantıya katılacağınızda veya düğün, nişan gibi özel gecelerde plağı çıkarabilirsiniz. Yine de günde en az 20 ile 22 saat aralığında takmanızın gerektiğini belirtelim.

Bu tedavinin en önemli özelliklerinden biri de tedavinizin sonucunu önceden görebilmenizdir. Tedavi sürecinde ve öncesinde gelişmeleri, sonucunu dijital ortamda görme şansınız vardır.

Herkes Invisalign Tedavisi Görebilir Mi?

Genç, yetişkin ve çocuk grubunda yer alan herkes tedavi görebilir. Ancak tedaviye uygun olup olmadığınızı kesinleştirmek için diş hekiminize başvurmalısınız.

Diş hekimi, dişlerinizin durumunu ve sizin genel sağlık durumunuzu da dikkate alarak tedavi öncesinde muayenenizi sağlar.

Tedaviden önce varsa çürük dişlerinizi ve diş taşınızı temizler. Dişleriniz şeffaf plak kullanımına tamamen hazır olduktan sonra tedavi başlar.

Tedavi süresi dişlerinizin durumuna göre değişiklik gösterir. Şeffaf plaklar dişlerinizin olması gereken konumuna göre üretildiği için düzenli aralıklarla kontrole gitmeli ve diş hekiminizin vereceği yeni şeffaf plakları kullanmalısınız.

Invisalign Fiyatları Ne Kadardır?

Dişlerinizin durumu, muayenenizin ne kadar süreceği ve tedavinizin uzunluğu gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak invisalign fiyatları değişiklik gösterir.
Ankara Invisalign denince ilk akla gelen uzman diş hekimi Dr. Fatma Tekin’den fiyat aralığı bilgisi alabilirsiniz.

Share: