İnvisaling Fiyatları Detayları

İnvisaling Fiyatları 2022

İnvisaling Fiyatları

İnvisaling fiyatları 2022 yılı için ne şekilde olacağı merak edilen bir konudur. Ortodonti tedavi çeşitleri arasında İnvisaling yöntemi sık sık tercih edilir. Bu yöntem; şeffaf plak ya da telsiz ortodonti şeklinde de bilinir. Braket takılmasına gerek kalmadan dişlerdeki çarpık görüntünün giderildiği bir teknik olarak öne çıkar. Hem çıkarılabilir hem de fark edilmeyen bir yapıda olması, tekniğin insanlara sunduğu en büyük avantajların başında gelir. Bunun yanı sıra farklı avantajlar da sunan yöntem için belirlenen fiyat aralıkları bazı faktörler doğrultusunda şekil alır. Bu nedenle fiyat aralıkları değişiklik gösterebilir. Fiyatlar üzerinde etkisi olan unsur sayısı oldukça fazladır.

İnvisaling Fiyatları 2022 Yılı

İnvisaling fiyatları 2022 yılında da farklı aralıklarda seyredecek şekildedir. Fiyatların belirlenmesinde rol sahibi olan faktörlerden şöyle bahsedilebilir;

  • Tedavinin ne kadar süre devam edeceği
  • Kişinin ağız yapısı
  • Diş yapısındaki karmaşıklığın durumu
  • Tedavi sırasında tercih edilecek İnvisaling yöntemi
  • Yöntemi uygulayacak hekim
  • Yöntemin uygulanacağı kurum

 

Özellikle tedavi süresi fiyatlar üzerinde fazlasıyla etkili olur. Çünkü, tedavinin uygulanacağı süre kişiden kişiye değişiklik gösterir. Dolayısıyla net bir rakam vermek mümkün olmaz. Bu teknik hem yurt içinde hem de yurt dışında uygulanır. Genel olarak İnvisaling plakları Amerika’da üretilerek Türkiye’de gelir. Bu nedenle kur durumuna göre de değişiklik yaşanma ihtimali söz konusu olur.

İnvisaling Fiyatları Detayları

İnvisaling fiyatları 2022 yılı için belirlenecek fiyatlar üzerinde ortodontistlerin de etkisi vardır. Tedavinin süreci, ne şekilde devam edeceği ve ne zaman biteceği gibi detayların her biri hekimler tarafından belirlenir. Hastanın mevcut durumu bu süreçlerde etkili olan en temel faktördür. Kapsamlı muayene yapıldığı zaman maliyetin ne şekilde olacağı da belli olur. Diş sağlığı, son derece önemli bir konudur. Bu nedenle güvenilir yerlerde bu işlemin yapılması gerekir. Aksi takdirde bazı olumsuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dr. Fatma Tekin; İnvisaling hizmetini sizlere kusursuz bir şekilde sunar. Aynı zamanda bütçenize de uygun fiyat aralıkları sayesinde bu hizmeti avantajlı olarak alabilirsiniz.