Diş Beyazlatma Fiyatı

Diş Beyazlatma Fiyatı

Diş Beyazlatma Fiyatı ; Ortodontist Dr. Fatma Tekin diş beyazlatma fiyatı, uygulama yapılacak danışan diş yapısına ve hangi bölgelere beyazlatma yapılacağına bağlı olarak belirlenir. Gülüş estetiği çalışmalarında Ankara’da hizmet veren diş hekiminden, diş beyazlatma çalışmaları için online randevu alabilirsiniz.

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır?

Ankara diş beyazlatma fiyatı, uygulanan tekniklere bağlı olarak ve yapılacak ek tedavi seçeneklerine bağlı olarak belirleniyor. Diş beyazlatma, klinik ortamda yapılan ve gülüş estetiği alanına giren çalışmalardan biridir. Lazerle beyazlatma;

  • Diş yüzeylerinde oluşan lekeler,
  • Diş minesinde oluşan renk değişimleri ve lekeler,
  • Dentin yapısında görülen renk koyulaşması

Giderilmesi ve doğal bir beyazlık kazandırılması için yapılır. Çeşitli diş jelleri kullanılarak klinik ortamda ve UV ışınları uygulanarak yapılır. Herhangi bir kaplama işlemi olmadan, doğal dişin kendi rengi veya birkaç ton daha beyazlaşmasını sağlamak üzere yapılan işlemlerdir.

Lazerle Diş Beyazlatma Fiyatları

Diş beyazlatma fiyatı 2022 seçeneklerinde, Ortodontist Dr. Fatma Tekin kliniği ekonomik ücretlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ekipman ve tam çözüm sağlayan uygulamalar ile gülüşünüz artık daha parlak ve daha beyaz olabilir.

Lazer ışınlarıyla aktif hale gelen profesyonel diş jelleri, ortalama 1 saatte beyazlatma sağlar. Doğru yöntemler kullanılarak yapılan diş beyazlatma işlemleri, dişlerin doğal yapısının korunması ve diş yüzeylerinin zarar görmemesi için oldukça önemlidir.

Diş Beyazlatma Fiyatları Ankara

Ankara Çankaya bölgesinde hizmet veren Dr. Fatma Tekin, profesyonel diş beyazlatma ve dijital gülüş tasarımı alanlarında tecrübesiyle gülüşünüze tazelik kazandırıyor. Ankara diş beyazlatma fiyatları, alt çene beyazlatma ve üst çene diş beyazlatma, ön dişler beyazlatma veya tüm dişlerde beyazlatma uygulamalarına bağlı olarak belirlenir.

Diş implantı uygulamaları, porselen diş ve sabit protez çalışmaları gibi ek uygulamalara bağlı olarak diş tedavisi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. UV diş beyazlatma işlemlerinde;

  • Diş taşı temizleme,
  • Dolgu ve kanal tedavileri,
  • Diş implantı ekimi,
  • Çapraşık dişlerde düzeltme

Gibi ek uygulamalara bağlı olarak en uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ön muayene esnasında beyazlatılacak dişlerin sayısı ve diş tedavileri için fiyat bilgisi verilmektedir. Uygun olması halinde hemen tedavi için program oluşturulur.