Ortodontist_Dr._Fatma_Tekin

Ortodontist Dr. Fatma Tekin

Ortodontist 

Ortodontist dr. Fatma Tekin uygulamaları, kişiye özel gülüş tasarımı ve profesyonel ekip ile uygulanıyor. Ankara diş tedavileri ve implant tedavisinde tecrübe ve nitelikli hizmetleriyle tercih edilen diş hekimi için online randevu alabilirsiniz.

Fatma Tekin Diş Kliniği

Ortognatil cerrahi ve gülüş tasarımı hizmetlerinin yanı sıra diş beyazlatma ve diş tedavilerinde uzman hekim olarak Ankara’da hizmet veriyor. Ortodontist dr. Fatma Tekin ağız ve diş sağlığı merkezinde yapılan uygulamalardan bazıları şöyledir;

  • Dijital gülümseme estetiği,
  • Çocuk ortodontisi,
  • Ortognatik cerrahi,
  • Yetişkin ortodontisi,
  • Şeffaf plak tedavileri

Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde alan hekim, 2013 senesinde Gazi Üniversitesinde ortodonti tedavilerine başlamıştır.

Ağız ve Diş Sağlığı Tedavileri

Çocuk ve yetişkin diş tedavileri ve dijital gülüş estetiğiyle hizmet veren Ortodontist dr. Fatma Tekin muayenehanesinden randevu almak için +90 506 939 28 38 numaralı telefondan irtibata geçebilir, Whatsapp üzerinden görüşme sağlayabilir veya online randevu hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Diş sağlığı merkezi olarak denta implant tedavileri ve protez diş uygulamalarıyla Ankara Çankaya’da hizmet veriyor. Yüksek kaliteli ekipman ve steril koşullarda klinik hizmetleriyle, diş tedavileri hakkında bilgi almak için online hizmetler sayfasını inceleyebilirsiniz.

2022 Diş Tedavi Fiyatları

Fatma Tekin diş kliniği fiyatları, uygulanan çalışmalara ve tedavi yöntemlerine göre en uygun fiyatlarla belirlenir. Rahat klinik ortamı ve güler yüzlü personel ile diş tedavi hizmetlerinde kaliteli ve profesyonel klinik servislerinde faydalanabilirsiniz.

2022 diş tedavi fiyatları;

  • Çocuk ve yetişkin ortodonti fiyatları,
  • Hollywood gülüşü fiyatları,
  • Ortognatik cerrahi uygulama fiyatları,
  • Şeffaf plak fiyatları

Ve diş beyazlatma fiyatları olarak belirlenir. Zirkonyum diş kaplama, porselen diş kaplama, titantum implant ekimi ve lazerle diş beyazlatma gibi farklı hizmetlere göre diş tedavi ücretlendirmeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tedavi fiyatları; diş çekimi, dolu ve kanal tedavileri, sabit ve hareketli protez uygulamalarına, cerrahi müdahale ve çeşitli ek tedavilere göre belirlenir. Profesyonel hizmet kalitesi, alanında deneyimli kadro ve hekim tecrübesi ile Dr. Fatma Tekin gülüş tasarımı ve diş tedavileri için hemen iletişime geçebilirsiniz.