Şeffaf_Plaklar

Şeffaf Plaklar

Şeffaf Plaklar ; Diş estetiği ve diş tedavilerinde uygulanan şeffaf plaklar, invisaling tedavisi olarak bilinir. Özellikle çapraşık dişlerde düzeltme maksadıyla yapılan tedavilerdir. Diş teli kullanmak istemeyenler için avantaj olan şeffaf uygulamalar ile gülüşünüzden hiçbir şey kaybetmeden, dişlerin tedavi edilmesini sağlayabilirsiniz.

İnvisalign Tedavisi

Şeffaf plaklar, diş tedavisinin dışarıdan görülmemesinde oldukça başarılıdır. Ağrısız ve klasik diş tellerine oranla daha konforlu olan İnvisaling tedavisi, yemek yerken rahat etmenizi sağlar. İçecek ve yiyecek tüketimlerinde, iç kısımdaki plakları rahatlıkla çıkarabilir ve yemek sonrası yeniden takabilirsiniz.

Şeffaf diş plakları, diş ve diş etlerine zarar vermeden tedavi edilmesini sağlar. Kullanılan plaklar esnek ve yumuşak oldukları için diş etleriniz yaralanmaz, zarar görme ve ağız içini rahatsız etmez.

Şeffaf Plak Fiyatları

Klinik ortamda uygulanan ve kişiye özel tasarlanan şeffaf plaklar, uygulanacak diş sayısına ve dişlerin genel yapısına bağlı olarak belirlenir. Ayrıca cerrahi olmayan diğer diş uygulamalarıyla birlikte de uygulanabilir.

Ankara gülüş estetiği merkezi olarak hizmet veren Fatma Tekin Diş Kliniği, en uygun fiyatlar ve profesyonel kadro ile faaliyet göstermektedir. Diş ve diş estetiği uygulamaları, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavileri, ortognatik cerrahi yöntemleriyle ağız ve diş tedavilerinden yararlanabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için telefon veya dijital sistem üzerinden randevu alabilir, ilk muayenede belirlenen fiyatlarda anlaşma sağlamanız halinde tedaviye hemen başlayabilirsiniz.

Şeffaf Diş Teli Avantajlı mıdır?

Metal braket kullanımına oranla daha konforlu olan ve daha çok tercih edilen şeffaf diş plakları, acısız kullanım ve ağrısız tedaviden yararlanmanızı sağlar. Görünüm açısından büyük avantaj olan şeffaf plaklar, çapraşık dişlerin görünümünü daha kolay düzeltmekte başarılıdır. Ayrıca;

  • Özgüven ve görünüm açısından, metal plaklar ve tellere göre kişinin daha rahat hissetmesini sağlar.
  • Yemek esnasında plakların çıkartılması, arasında yemek artıklarının kalmaması açısından da avantaj sağlar.
  • Yeme ve içmede rahatlık sağlarken, sıralı ve güzel görünen dişlere sahip olabilirsiniz.
  • Kalıcı çözüm ve etkili tedaviyle, tamamen görünmez olduğu için daha avantajlıdır.
  • Tak- çıkar fonksiyonu ile istediğiniz zaman çıkarabilir ve rahatlık sağlarsınız.

Ortodontist Dr. Fatma Tekin tedavi merkezinde şeffaf diş plaklarıyla mutlu edici sonuçlara, diyet kısıtlaması olmadan ulaşabilirsiniz.